Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • GIGA ZESTAW Kodowanie – Patyczki i Kubki / Wysyłka paczkomat

  95.00 

  W zestawie : 50 patyczków kolorowych   – 30 kart do kodowania ( rozmiar A5 – zalaminowane ) Drugi zestaw: 30 kart do kodowania 30 kubków Wysyłka paczkomatem – Proszę w wiadomości o podanie adresu paczkomatu. W cenę wliczona już wysyłka 🙂 Do każdego pakietu Dyplom ” Mistrza Kodowania”

 • Kalendarz świąt nietypowych – Zalaminowany

  35.00 

  Zalaminowany Kalendarz Świąt Nietypowych od września 2021 do sierpnia 2022 Wysyłka już wliczona w cenę. W formularzu proszę o wpisanie swoich danych, adresu e-mail oraz numer telefon dla kuriera.  

 • Kodowanie – Kubki / Wysyłka paczkomat

  54.00 

  W zestawie : 30 kubków ( po 5 w różnych kolorach ) 5 x różowy, 5 x niebieski, 5 x zielony, 5 x żółty, 5 x pomarańczowy, 5 x granatowy – 30 kart do kodowania ( rozmiar A5 – zalaminowane ) Wysyłka paczkomatem – Proszę w wiadomości o podanie adresu paczkomatu. W cenę wliczona już…

 • Kodowanie – Patyczki / Wysyłka paczkomat

  54.00 

  W zestawie : 50 patyczków kolorowych   – 30 kart do kodowania ( rozmiar A5 – zalaminowane )   Wysyłka paczkomatem – Proszę w wiadomości o podanie adresu paczkomatu. W cenę wliczona już wysyłka 🙂 Do każdego pakietu Dyplom ” Mistrza Kodowania”

 • Supermarket – karty pracy / zalaminowane

  50.00 

  W zestawie znajdziemy: 25 kolorowych zalaminowanych kart do nauki liczenia pieniędzy Wysyłka kurierem na podany adres domowy podana cena 50 zł ( dotyczy kart pracy oraz przesyłki ) – kurier lub paczkomat. Jeśli wybieracie paczkomat, proszę o wpisanie przy składaniu zamówienia adresu wybranego paczkomatu. Zamówienia wysyłamy najszybciej jak to możliwe, zazwyczaj jest to następny dzień…