Kolorowanki ślubne, weselne kolorowanki dla dzieci

Najmłodsi goście w czasie wesela potrafią się naprawdę nudzić. Jeśli decydujesz się na organizację ślubu z ich udziałem, warto zatroszczyć się o odpowiednią rozrywkę także dla nich. Weselne i ślubne kolorowanki dla dzieci z naszego asortymentu nie tylko zajmą maluchy na dłużej, ale także będą stanowić cenną pamiątkę dla nowożeńców. Oferowana karta jest personalizowana – podczas składania zamówienia należy podać imiona Młodej Pary i datę wydarzenia. Zostaną one umieszczone w centralnej części. Do tego zawsze dokładamy komplet kredek, aby oszczędzić Ci czasu na ich poszukiwania. Zaskocz gości ankietą ślubną!

Przygotowaliśmy także coś z myślą o dorosłych gościach. Oprócz weselnych i ślubnych kolorowanek dla dzieci, znajdziesz tu również nietuzinkowe ankiety i quizy. Składają się z dwóch części – w jednej należy zaznaczyć wybraną odpowiedź w okienku, a druga wymaga napisania kilku słów od siebie. Zebrane przez nowożeńców wypełnione karty staną się cenną pamiątką, która będzie przypominała o tym ważnym dniu i obecności bliskich im osób.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Kolorowanka ślubna A3 10 x  - WYSYŁKA PACZKOMATKolorowanka ślubna A3 10 x  - WYSYŁKA PACZKOMAT

  Kolorowanka ślubna A3 10 x – WYSYŁKA PACZKOMAT

  66.00 

  10 X  Kolorowanka ślubna dla dzieci dwustronna – 10 SZTUK DWUSTRONNYCH ( szukasz większego zestawu? – znajdziesz go w sklepie 🙂 ) – Personalizowane ( PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA PROSZĘ O WPISANIE IMION PARY MŁODEJ ORAZ DATY ŚLUBU) – Rozmiar A3 – Wydrukowane na papierze o wysokiej gramaturze – kredki w cenie! ( 1 kolorowanka =…

 • Kolorowanka ślubna A3 20 x - WYSYŁKA PACZKOMATKolorowanka ślubna A3 20 x - WYSYŁKA PACZKOMAT

  Kolorowanka ślubna A3 20 x – WYSYŁKA PACZKOMAT

  116.00 

  20 X  Kolorowanka ślubna dla dzieci dwustronna – 20 SZTUK DWUSTRONNYCH ( szukasz większego zestawu? – znajdziesz go w sklepie 🙂 ) – Personalizowane ( PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA PROSZĘ O WPISANIE IMION PARY MŁODEJ ORAZ DATY ŚLUBU) – Rozmiar A3 – Wydrukowane na papierze o wysokiej gramaturze – kredki w cenie! ( 1 kolorowanka =…

 • WESELNA ANKIETA I QUIZ x10WESELNA ANKIETA I QUIZ x10

  WESELNA ANKIETA I QUIZ x10

  56.00 

  10 x ankieta weselna dwustronna Personalizowana Rozmiar A3 Wysyłka wliczona w cenę! 1 ankieta stworzona jest z myślą o jednym gościu weselnym bądź parze. Druk na papierze o wysokiej gramaturze Ważne : Przy składaniu zamówienia wpisz adres paczkomatu, imiona Pary Młodej oraz datę ślubu.