Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

 • Promocja!

  Alphabet book – kolorowanka

  5.00 

  Kolorowanka dla dzieci w języku angielskim. W zestawie znajdziemy: obrazki do pokolorowania literki do pokolorowania angielskie opisy obrazków Stron: 27 Materiały wysyłamy w formie elektronicznej PDF.

 • Promocja! klamerkowe pomoce dydaktyczne do druku

  Angielskie Pomoce Klamerkowe

  8.00 

  Grupowanie wyrazów w języku angielskim za pomocą klamerek 🙂 Duże i czytelne karty STRON: 28

 • Promocja!

  Duży pakiet angielski

  13.00 

  English for kids – 233 strony. Pakiet dla dzieci w języku angielskim Znajdziemy w nim różne zadania do wykonania. Każda z literek to aż 9 stron z różnymi zadaniami. Zestaw podzielony jest na 4 części  co ułatwi drukowanie. Materiały wysyłamy w formie elektronicznej, pliki PDF.    

 • Promocja!

  I have… Who has …? Fruits&Vegetables

  7.00 

  Zasady gry: “I have, Who has?”.Wersja „Fruits&Vegetables”. Każde z dzieci biorących udział w grze otrzymuje kartę. Gracz rozpoczynający zabawę mówi jaki przedmiot lub rzecz posiada na swojej karcie, a następnie zadaje pytanie “Who has…” i opisuje rzecz znajdującą się na dolnej części karty. 26 dużych i czytelnych kart PDF w kolorze.

 • Promocja!

  I have… Who has… ? Alphabet

  9.00 

  Gra z serii „Ja mam… Kto ma… ?” w wersji angielskiej. Zasady gry: “I have, Who has?””. Każde z dzieci biorących udział w grze otrzymuje kartę. Gracz rozpoczynający zabawę mówi jaki przedmiot lub rzecz posiada na swojej karcie, a następnie zadaje pytanie “Who has…” i opisuje rzecz znajdującą się na dolnej części karty. 26 dużych…

 • Promocja!

  I have… Who has…? Animals

  9.00 

  Zasady gry: “I have, Who has?”. Wersja „Animals”. Każde z dzieci biorących udział w grze otrzymuje kartę. Gracz rozpoczynający zabawę mówi jaki przedmiot lub rzecz posiada na swojej karcie, a następnie zadaje pytanie “Who has…” i opisuje rzecz znajdującą się na dolnej części karty. 27 dużych i czytelnych kart PDF w kolorze.

 • Promocja!

  I have… Who has…? Professions&Hobbies

  9.00 

  Zasady gry: “I have, Who has?”.Wersja „Professions & Hobbies”. Każde z dzieci biorących udział w grze otrzymuje kartę. Gracz rozpoczynający zabawę mówi jaki przedmiot lub rzecz posiada na swojej karcie, a następnie zadaje pytanie “Who has…” i opisuje rzecz znajdującą się na dolnej części karty. 26 dużych i czytelnych kart PDF w kolorze.

 • Promocja!

  I have… Who has…? Zestaw 4 gier.

  17.00 

  Gra z serii “Ja mam… Kto ma… ?” w wersji angielskiej. Zasady gry: “I have, Who has?””. Każde z dzieci biorących udział w grze otrzymuje kartę. Gracz rozpoczynający zabawę mówi jaki przedmiot lub rzecz posiada na swojej karcie, a następnie zadaje pytanie “Who has…” i opisuje rzecz znajdującą się na dolnej części karty. Z zestawie…

 • Promocja!

  Journey around the world

  9.00 

  Journey around the world.

  Zestaw kart w języku angielskim dzięki którym dziecko pozna wiele różnych krajów, tradycji i symboli narodowych.

  Dziecko pozna miedzy innymi:

  • flagi narodowe
  • symbole (zwyczaje, zabytki i ważne miejsca)
  • przywitania w ojczystym język

  Dodatkowo przygotowaliśmy zestaw flag do wydruku w kolorze z nazwami stolic.

  Świetny materiał dla nauczycieli języka angielskiego.

  Stron: 67

 • Miesiące i dni tygodnia po angielsku

  10.00 

  Karty Pracy dla dzieci z nauką pisania. W pakiecie znajdziemy miesiące oraz dni tygodnia po angielsku. Dodatkowo strony są do pokolorowania przez dziecko.     40 stron.

 • Promocja!

  Na tropie wyrazów – słówka angielskie PDF

  12.00 

  Pomoce klamerkowe angielskie – na tropie wyrazów Rozmiar kart 20×20. Zadaniem dziecka jest odszukanie i zaznaczenie klamerką wyrazów z rozsypanki literowej. Pakiet kolorowy : 19 kart Pakiet czarno-biały- 13 kart

 • Puzzle. The alphabet

  5.00 

  Puzzle w wersji angielskiej. Zestaw gotowy do wycięcia, składający się z 26 kart, czyli 104  różnych puzzli. Świetny sposób do nauki angielskich słówek dla najmłodszych.